Deneme Yayını

28
Eyl

ali-can.com beta test yayini //

12 Ekim 2012: Sabahın ilk ışıkları ile uyanıp, herşeyın yerli yerinde durduğunu görmek... Geceleri en büyük desteği sağlayan kadim dost dominos a sevgilerle.

 

27 Eylül 2012: Sitenin buyuk bir kismi hazir. Aslina bakarsan temanin tum ayarlarini ve ozellestirmelerini tamamlamadan once websiteyi yayina almayacaktim ama birde baktim ki google den ziyaretciler gelmeye baslamis. En hizli sekilde yayina aldim. Hatta bir bugreport sayfasi bile yaptim:

10 Eylül 2012: sonunda vakit tekrar vakit ayirabildim. Gorunuse bakilirsa, Ekim ayi icerisinde hersey tamamlanacak. Buna ek olarak; birkac yazi gondermem gerekti, ilk henuz hic Turkce kaynak olmadigindan dolayi ilk etapta cloudlinux hakkinda birseyler karaliyacagim.

20 Temmuz 2012: "websiteyi bitirebilmek icin birseyler yapmaliyiz. Ancak sanirim bir kasa biraya ihtiyacimiz var."  - Gamze Akyol.

03 Temmuz 2012: eheh, hala duzenleme yapamadik. her zaman dedigim gibi; "Vakit bulduğumda bu sayfayı düzenliyeceğim. Umarım birkaç yıldan uzun sürmez."

11 Haziran 2012: Merhaba, ali-can.com un ilk hali hazırlandı ancak website disariya hala kapali. Tasarimdaki bazi uyum hatalarini uyumsuzluklari gidermeliyiz. Yetenekli gelistirici Gamze Akyol a sevgiler.

 

 

ali-can.com su anda beta asamasinda.

  1. Ceren 14 Ekim 2012

    Harikasın! her zaman olduğu gibi :)

  2. m3hm3t 13 Ekim 2012

    yerdeki modem bile Cisco aq. Gözümden kaçmadı degil :)