Ben Efsaneyim im Legend Film özeti

17
Tem

Merhaba,

Will smith sinema film'i çeker de gitmezmiyim? Maalesef ki gidemedim. IM Legend yani Ben Efsaneyim filmi Çılgın dersane yayımlandığında çıkmıştı piysaya. Çılgın dersaneyi sinemada izlediğimde yaptığım yorum şurada. http://www.ali-can.com/blog/cilgin-dersane-kampta-imis-sacma/ bu film e kız arkadaşımla beraber gittiğimden ben efsaneyim bir şekilde kaçtı. Daha sonra vakit ayıramadık v.s.

Ama sonunda sağ olsun türk warez divix sitelerimiz sayesinden internetten indirdim ve izledim.

Gerçekten izlenmeye değer çok güzel bir film.

Film afişi şöyle:

http://img404.imageshack.us/img404/2157/27922812823aa0to6.jpg

Film özeti ise şöyle.

“Benim adım Robert Neville. New York şehrinde hayatta kalan biriyim. Sesimi duyan biri varsa…herhangi biri. Lütfen. Yalnız değilsin”.

Robert Neville çok başarılı bir bilim adamıdır, ama o bile tedavi edilemeyen, insan yapımı o korkunç virüsü kontrol altına alamamıştır. Her nasılsa virüse bağışıklık gösteren Neville, New York şehrinden, hatta belki dünyadan arta kalan yerde, hayatta kalmış tek insandır. Neville üç yıl boyunca inancını yitirmeden her gün telsiz mesajı göndererek, umutsuz bir şekilde, hayatta kalmış başka insanlar bulmaya çalışır. Ama yalnız değildir. Belki de insanoğlunun son ve en iyi umudu olan Neville’i ayakta tutan tek şey kendine düşen görevi yerine getirme arzusudur: Kendi kanını kullanarak virüsün etkilerini tersine çevirecek bir tedavi bulmak. Ama karşısındakilere karşı sayıca az olduğunu bilmektedir… ve zamanı da hızla tükenmektedir.

Efektleri ile gayet tatmin edici olan bu film. Arşivinizde bulunmalı.

  1. GORGE DOSH 13 Mayıs 2014
  2. meltm 15 Nisan 2014

    film bittiğinde ağldm resmen :// fedakar robert

  3. merve 15 Nisan 2014

    film çokk güzll ödevimede yardımcı oldu :)

  4. MEHMET ÇAKIR 21 Kasım 2009

    sinama cok güzeldi ama sonu biraz kötü olmuş deşke o da kurtulsaydı dünyayı kurtuluyor ama kendisi ölüyor bu resmen beni anladıyor türk milletide türkiye için canını verir