The illusionist – İlizyonist

30
Kas

The illusionist

Evet arkadaşlar, Mükemmel bir film ile daha karşınızdayım. Kusura bakmayın download linklerini yasal olmadığından veremiyorum. Burası yasal bir blog :p

Ama gerçekten de arşivde yer alması gereken bir film de diyebiliriz. The illusionist,  sinema sever arkadaşım olan Taygun Karap 'dan yepyeni 8GB lık Flash belleğime aldığım bu film i, sonunda izlemeye fırsat buldum... Şu anda neden daha önce bakınmadığımdan dolayı hayıflanıyorum...

Fim' de ki başrol oyuncu şu ana kadar hangi filmde oynadı ise mükemmelce rolünü yerine getiren, Edward Norton a ait. Çocukluk aşkını oynayan, Jessica Biel ve Polis rolünde ki, Paul Giamatti film in önde gelen oyuncuları arasında.

http://www.ali-can.com/resimler/ilizyonist.jpg

Marangoz bir ailenin oğlu olan Eisenheim (Edward Norton), aristokrat bir ailenin kızı Sophia'ya (Jessica Biel) aşık olur; ancak sosyal konumları nedeniyle ilişkilerinin yasaklanması sonucu Avusturya'yı terk ederek dünyayı keşfe çıkar. Eisenheim15 yıl sonra ünlü bir illüzyonist olarak isim yapmıştır; ülkesine döndüğünde eski sevgilisi Sophie Avusturya-Macaristan veliaht prensi Leopold (Rufus Sewell) ile nişanlanmak üzeredir.

Resmi websitesi: http://www.theillusionist.com/

 1. thecarisma 16 Ağustos 2014

  Mukemmel bir film. Bu guzel filmdeki meshur kolyenin satisini yapiyorum. Ilginenlerle irtibata gecebilirler.
  http://www.gittigidiyor.com/arama/?satici=thecarisma

 2. Ceren 29 Ağustos 2011

  Ben o adamın hayranıyım...O adama hayran olmayan lar beyinsiz olabilir.Ama bana aldan mayın çünkü herkes çok olduğu bir adamın hayranı olmayanlara böylen söyleyebilir.

  Edmerd Norton=<3 <3 <3

 3. nothıng 02 Temmuz 2009

  süper bi film.. bittiğinde bi kaç mantık hatası olduğunu düşünürseniz bile biraz daha düşünün derim size..
  filmin sonunda ters köşeye yattığımızı anlıyoruz.. edward norton a yne hayran kaldım.. ama kurguyu kesinlikle azımsamamak lazm..
  bnden TEŞEKKÜRLER yani :)))))